Serdecznie zapraszamy do zgłaszania okazowych (nie tylko) ryb, jakie dostarczyły Wam w sezonie 2026 najwięcej emocji. Prosimy, aby oprócz zdjęć, dołączać krótką informację z uwzględnieniem: daty połowu i pory dnia, wymiaru i wagi ryby, krótkiej relacji itp. Zapraszamy! I Ty możesz trafić do naszej  galerii sław. Dla łowcy największej ryby sezonu przewidujemy nagrodę-niespodziankę! Informacje można przesyłać na numer tel.: 503812725, profil koła na FB, aplikacje Messenger profilu, WhatsAppa oraz na adres mailowy pekacz@wp.pl.
*****************************************

Galerię okazów 2026 rozpoczyna nasz młody Kolega Filip Puta pięknym kwietniowym karpiem. Gratulujemy i czekamy na następne zgłoszenia od Filipa!.
Także nasz drugi młody Kolega,Wiktor Mrugalski udowadnia, że ciężka praca i treningi przynoszą cenne efekty. W początkach kwietnia złowił, pod czujnym okiem dumnego taty Tomasza, kilka pięknych karpi. Największy z nich, o wadze ponad 18 kg, musi wzbudzać podziw i szacunek nawet u starszych i bardziej doświadczonych kolegów! Wiktorku- z niecierpliwością  czekamy na kolejne zgłoszenia!
9 maja nasz młody Kolega, Kacper Kulesza, złowił pięknego "grubaska" o wadze aż 18,50 kg. Gratulujemy pięknego okazu i czekamy na więcej!
Taka pomarańczowa "ślicznotka" też skusiła się na przynetę Kacpra.
Kol. Ryszard Kopta podziwia trójkolorową piękność.
Co za Mistrz kryje sie za tym pięknym nocnym karpiem?
Kol. Tomasz Mrugalski, prywatnie tato Wiktora, też potrafi pociagnąć ładne okazy!


"Takich dwóch, jak Was Trzech, to nie ma ani jednego!"



Niedziela 17 maja, oprócz pięknej pogody, obdarzyła również pięknymi rybami Piotra i Andrzeja Purchlów oraz Kubę Molga. Szczególnie Piotr złowił prawdziwy okaz. Jego karp ważył bowiem 20 kg! Gratulujemy i czekamy na wiecej!
Nasz Wiceprezes Piotr Przecherski złowił okazałaego suma...Dłuższego od siebie samego. Wąsacz mierzył  bowiem 183 cm. Jest to pierwsze w tym sezonie zgłoszenie tak dużego suma. Czekamy na większe rybki, bo wszakże takich sumów w naszym łowisku nie brakuje!
Kontynując swą świetną passę Piotr 23 maja ok. godziny 21.30 pociągnął pięknego amura o wadze 15,50, kg. W godzinę później skutecznie na kulkę wafters znalazł się w zacnym gronie 20 plus łowiąc karpia o wadze 20,50 kg! Następnym celem musi być już 30 plus! Czekamy!
Nasi na zawodach cyklu Pucharu Smoka Wawelskiego na Przylasku Rusieckim.
Koledzy Waldemar Gajda, Jakub Molga, Paweł Ogar i Leszek Polak, godnie reprezentowali naszą brać na zawodach karpiowych Pucharu Wawelskiego Smoka na Przylasku Rusieckim. Łowili dwudziestaki z okładem tak, jakby to była najprostsza rzecz pod słońcem! Team Waldek i Kuba znów wygarali!!! Gratulacje!